Close

Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sorun olan herhangi bir durumda bize info@gokceyazikoop.com mail adresinden ya da 0 266 466 7 666 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp kargo firmasına tutanak tutturunuz. Teslimi yapılmış ürünlerde kargo firmasının sorumluluğunun da eksiksiz yerine getirmiş olduğunu unutmayınız.

Satın aldığınız ürün/ürünlerde bozulma, küflenme, TETT geçmesi, hatalı ürün gönderimleri tamamen S.S. Gökçeyazı Beldesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin sorumluluğunda olup bu gibi durumlarda yapılacak olan iadelerde tüm fatura nüshaları ile Yurtiçi Kargo’ya karşı ödemeli olarak ürün/ürünlerinizi ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Bunun dışındaki sebeplerden dolayı iade edilecek olan ürün/ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürün/ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

 

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

 

S.S. Gökçeyazı Beldesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

Gökçeyazı Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi

İvrindi / BALIKESİR

Tel: 0266 466 7 666

 

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dâhil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

 

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 

– İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 

– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

 

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir not ile göndermeniz gerekmektedir.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?